Site Loader

Całkiem nowa jakość wizualnej prezentacji

Flipchart jest rodzajem demonstracyjnej tablicy, która przeznaczona jest do biur, jak i także do sal konferencyjnych. Jego ideą nadrzędną jest przekazywanie treści, na przykład przy pomocy prezentacji wizualnej. Sama powierzchnia flipchartu może być tradycyjna bądź też magnetyczna. Zależnie od typu pisać możemy po tablicy przyborami magnetycznymi czy też markerami.

Większość szkoleń w firmach się odbywa w oparciu o prezentacje wizualne. Dotyczy to szczególnie burz mózgów, jak i także dyskusji w związku z wykonaniem jakiegoś przetargu czy też projektu. Flipchart z uwagi na swoją mobilność oraz lekkość może być wszędzie tam zabierany, gdzie musimy przedyskutować bardzo ważną kwestią. Z tego właśnie względu może on być używany nie tylko w biurze, ale także w plenerze. Jego siłą największą jest sam fakt, że zapisane czy też umieszczone na tablicy prezentacje można w niezwykle szybki oraz łatwy sposób zmazywać, ścierać czy też zastępować. W taki sposób właśnie nie tracimy czasu oraz także środków na jakieś zbędne kartki papieru czy też notatki sporządzone w grubych notesach.

Flipcharty są doskonałą propozycją dla absolutnie wszystkich przedsiębiorców, którzy podczas rozmów z partnerami, współpracownikami bądź podwładnym nie potrafią swoich myśli uporządkować. Flipcharty magnetyczne posiadają wysoką odporność na zabrudzenia oraz zniszczenia, co oznacza, że nadaje się świetnie do wielokrotnego użytku – tworzenia wykresów, zapisywania myśli, umieszcza zdjęć czy też przypinania zdjęć czy też grafik. Poza tym, flipchart jest odporny na wszelkie zabrudzenia, które powstały po wylanej przypadkowo kawie czy też innym napoju. Tablica nie posiada żadnych zbędnych elementów oraz miejsc, które by mogły ulec zniszczeniu czy też rozpadowy, a to sprawia, że jest ona niezwykle wytrzymała.

Post Author: Barbara