Site Loader

Są artykuły tak uniwersalne, że przydają się w różnych miejscach i różnym osobom. Posłużyć mogą do wielu zadań. Wyróżnikiem przenośnej tablicy do prezentacji jest jej prostota. Bo czym jest flipchart? To miejsce na kartki plus nóżki (czasem kółka). Na tablicy można też pisać mazakami. To prosty sprzęt i może przez to uniwersalny.

Tablica dla firm szkoleniowych i nie tylko

Słowo “prezentacje” kojarzy się z branżą szkoleniową. Dla firm, które tym się zajmują, flipchart jest ważnym sprzętem biurowym. Szczególnie korzystna jest możliwość używania bloku kartek. Czasem trzeba wrócić do czegoś, co było omawiane wcześniej. To, co napisane na tablicy pisakiem, zostaje starte. Jeśli to samo jest na kartce, to jest stały dostęp do omówionego już zagadnienia. Firmy szkoleniowe to niejedyna grupa, która interesuje się flipchartami. Każda firma może je uznać za przydatne. Przydadzą się podczas szkolenia wewnętrznego albo spotkania firmowego, gdy trzeba coś wytłumaczyć innym. Ogólnie można wyróżnić trzy główne sytuacje, gdy takiej tablicy się używa, to:

  • szkolenia,
  • potrzeby wewnętrzne firmy czy innego podmiotu,
  • wystąpienia w czasie konferencji.

Komu jeszcze przydać się może flipchart?

Jeśli wziąć pod uwagę dwa dalsze punkty, to tablica ta przyda się różnym podmiotom publicznym i gospodarczym. Spotkania w swojej grupie czy potrzeba wystąpienia na konferencji to coś typowego dla instytucji, fundacji itp. Flipchart przyda się w grupie osób zajmujących się pracą naukową lub twórczą. Jest miejsce na takie wyposażenie biurowe w szkołach i na uniwersytetach. Może się też przydać ta tablica osobie prywatnej do nauki, pracy twórczej i różnych innych zastosowań.

Flipcharty zamawiają firmy szkoleniowe, pracownicy biur, instytucje, fundacje, a nawet osoby prywatne. Przydadzą się, gdy trzeba wystąpić z jakąś wiedzą wobec innych. Przydadzą się na spotkaniach firmowych i innych.

Post Author: Barbara