Dwory i pensjonaty

Palac_Cielesnica-front

Pałac Cieleśnica

Pałac Cieleśnica to pochodzący z 1835 roku, klasycystyczny obiekt położony w malowniczym parku krajobrazowym. Pałac udostępnia 10 luksusowych pokoi, restaurację, salę barową i kinową oraz Strefę Relaksu z sauną i… więcej »
DSC_2619

Gościniec Wygoda

Spokój, cisza, przyroda no i przede wszystkim konie. To są największe walory tego miejsca. Gościniec Wygoda leży w samym sercu Stadniny Koni Janów w gospodarstwie wygoda właśnie. Pochwalić się też… więcej »
a1

Dwór Zaścianek

Dwór Zaścianek to dwa niezależne stare dwory położone na skraju wsi Borsuki, na terenie Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu". Pomysł stworzenia tego miejsca wziął się z pasji, miłości do Podlasia oraz… więcej »
Plebania1

Pensjonat ,,Uroczysko Zaborek"

Pensjonat ,,Uroczysko Zaborek" to miejsce z duszą, esencja nadbużańskiego Podlasia, pensjonat z klimatem staroświeckiego zaścianka i znakomitą podlaską kuchnią. Kompleks zabytkowej drewnianej architektury, odnowionej i przystosowanej do celów hotelowo-szkoleniowym w… więcej »
1.5

Dwór w Zabużu

Nasz XIX wieczny Dwór jest pięknie położony na skarpie nad rzeką Bug na terenie parku krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. W rozległym, prawie 4ha parku znajduje się: Dwór, Stajnia SPA, Oficyna… więcej »
Dworek na Bugiem 02

Dworek nad Bugiem

Nasz obiekt Dworek nad Bugiem dysponuje 17 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje maja własną łazienkę i klimatyzację. Jesteśmy oddaleni około 3 kilometry od Janowa Podlaskiego. Dla naszych gości gwarantujemy cisze i… więcej »